KONST / Litografier / Färglitografi 14198119
nr 1419 8119
Emanuel Bernstone
(f. 1973), Sverige
Signerad, numrerad 100/250, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 59x75, yttermått inklusive ram: 84x99, saknar glas
Emanuel Bernstone, svensk målare född i Karlskrona 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:36:50
Emanuel Bernstone
Läs mer om Emanuel Bernstone